parasole reklamowe

Zaczyna się sezon letnich ogródków. Coraz częściej widać duże parasole z nadrukiem, które mają zapewnić klientom danego miejsca ochronę od słońca.

Ogródki letnie

W zdecydowanej większości ogródków letnich znajdujących się w wielkich miastach można znaleźć duże parasole reklamowe z nadrukiem. Parasole te pełnią dwie podstawowe funkcje. Z jednej strony jest to element zapewniający klientom ochrony od słońca, wiatru i ptactwa. Z drugiej zaś naniesiona na nich reklama ma przyciągać nowych klientów do skorzystania oferty tej restauracji czy kawiarni.

Finanse związane z parasolami

Faktem jest, że zakup tak dużych parasoli reklamowych z nadrukiem wiąże się ze sporymi kosztami. W zależności od jakości parasola jego ceny kształtują się już na poziomie około 1500 złotych. Cena jest więc dosyć wysoka. Warto jednak pamiętać o tym, że parasole tego typu są kupowane tylko raz na jakiś czas. Są one produkowane z tak trwałych materiałów, że tak naprawdę wiele restauracji czy kawiarni posiada je kilka a nawet kilkanaście lat. Zniszczeniu czy w tak naprawdę wyblaknięciu ulegają przede wszystkim napisy reklamowe. Jest to ten element parasoli reklamowych, który jest uszkadzany najszybciej ze względu na warunki atmosferyczne. Niestety nie da się nic na to poradzić.

Reklama widoczna już z daleka

Dla wielu klientów parasole reklamowe z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/torby-i-podroze/parasole-reklamowe-z-nadrukiem są elementem dzięki któremu mają oni możliwość namierzenia z daleka danej restauracji czy kawiarni. Są one na tyle duże, że tak naprawdę stanowią formę reklamy, która ma przyciągać poszczególne jednostki.

Na parasolach stawianych w ogródkach letnich najczęściej widoczna jest nazwa restauracji. Często też można spotkać z nazwą firmy oferującą trunki alkoholowe. Taka forma reklamy umieszczana na parasolach reklamowych jest jednak dodatkowo płatna. Często więc dzieje się tak, że parasole reklamowe z nadrukiem są w pewnym stopniu sponsorowane przez firmy sprzedające alkohol. Dla właściciela restauracji czyta winiarni taka forma reklamy jest korzystna. Ma on możliwość zakupienia dla siebie parasolu reklamowego z nadrukiem w niższej cenie udostępniają tylko część takiego parasola. Reszta przeznaczona jest na reklamę jego firmy.

Na co zwrócić uwagę kupując parasol reklamowy?

Pierwszym czynników na które warto zwrócić uwagę decydując się na parasol reklamowy z nadrukiem jest niewątpliwie materiał z jakiego został wykonany. Należy pamiętać o tym, że parasole tego typu zawsze są wystawiane na działanie czynników atmosferycznych. W praktyce oznacza to więc, że materiał musi być wytrzymały i odporny. Dobrze byłoby również, aby był on także wodoodporny. Parasole tego typu bowiem nie są chowane w trakcie deszczy. Fizycznie jest to niewykonalne. Drugim istotnym aspektem wydaje się być sama konstrukcja parasola. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że cały czas będzie on znajdował się na świeżym powietrzu. Musi więc być bezpieczny w użytkowaniu dla klientów.