Kim jesteśmy?


StylowaKobieta.com.pl to portal redagowany przez pasjonatki świata mody, urody, podróży, zdrowego odżywiania i szeroko pojętej kultury. Piszemy o sprawach które dotykają nas na co dzień, i które są istotne dla otaczającego nas świata. W naszym serwisie znajdziesz zarówno porady dotyczące makijażu, stylizacji paznokci, ubioru, jak i tego które posiłki warto wybierać, do którego kraju warto się udać, oraz jaką książkę przeczytać do wieczornej czekolady.

StylowaKobieta.com.pl to serwis wielotematyczny, w którym opisujemy najnowsze trendy, inspiracje, i wskazówki. Redagujemy w sposób prosty i przyjemny, zawsze wyczerpując wybrany temat. Nie boimy się rozmawiać i pisać tematach, budzących największe kontrowersje – nawet jeżeli nie zawsze się z nimi zgadzamy. Reklamujemy, sprzedajemy, recenzujemy i oceniamy – jednym słowem mówiąc poruszamy tematy które interesują osoby zarówno w wieku młodym jak i dojrzałym. A co znajdziesz w naszym sklepie?

W wolnych chwilach prowadzimy sklep internetowy w którym oferujemy produkty dla kobiet, takie jak bazy i topy hybrydowe, lakiery hybrydowe, pyłki do paznokci, brokaty do paznokci, żele budujące, akrylożele, akcesoria do paznokci oraz preparaty do paznokci.